Beginner Friendly

g3 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Regular price59,00 zł50g 1.180,00 zł / kg
Green Tea Guizhou "Mao Jian", from Hunan
t166 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Regular price64,00 zł60g 1.060,00 zł / kg
Black Tea "Rose", from Yunnan
145 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Regular price74,00 zł50g 1.480,00 zł / kg
Black Tea Dian Hong "Pine Needles", from Yunnan

Christmas Black Tea Bar – Dian Hong, from Yunnan Image 1
-15%
Regular price121,00 zł Sale price 143,00 zł35g 3.450,00 zł / kg
Christmas Black Tea Bar – Dian Hong, from Yunnan

Christmas White Tea Bar – Minxing Moonlight, from Yunnan Image 1
-15%
Regular price121,00 zł Sale price 143,00 zł35g 3.450,00 zł / kg
Christmas White Tea Bar – Minxing Moonlight, from Yunnan
g03 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Regular price54,00 zł50g 1.080,00 zł / kg
Green Tea "Cui Min", from Guizhou
a20 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Customer Favorites
Regular price49,00 zł50g 980,00 zł / kg
Black Milk Tea "Nai Xian", from Yunnan
a101 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Customer Favorites
Regular price49,00 zł50g 980,00 zł / kg
Black Tea "Honey", from Fujian
a069 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Customer Favorites
Regular price49,00 zł50g 980,00 zł / kg
Black Tea Keemun "Peach and Lychee"
t155 - Image 1 (original order: DSC_9558 (3).jpg)
Lively & floral
Bestseller
Regular price64,00 zł40g 1.600,00 zł / kg
Golden Leaf, 2020
BlossomHoneyFreshness

Perfect for those starting their tea journey. Carefully selected products for beginners.