Customer Favorites


Buckwheat Tea "Ku Qiao" Light, from Sichuan Image 1
Customer Favorites
Regular price64,00 zł100g 640,00 zł / kg
Buckwheat Tea "Ku Qiao" Light, from Sichuan
a20 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Customer Favorites
Regular price49,00 zł50g 980,00 zł / kg
Black Milk Tea "Nai Xian", from Yunnan
a101 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Customer Favorites
Regular price49,00 zł50g 980,00 zł / kg
Black Tea "Honey", from Fujian
a069 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Customer Favorites
Regular price49,00 zł50g 980,00 zł / kg
Black Tea Keemun "Peach and Lychee"
w21 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Customer Favorites
-14%
Regular price59,00 zł Sale price 69,00 zł60g 980,00 zł / kg
White Tea "Bai Mu Dan" with Jasmine, from Fujian
t155 - Image 1 (original order: DSC_9558 (3).jpg)
Lively & floral
Bestseller
Regular price64,00 zł40g 1.600,00 zł / kg
Golden Leaf, 2020
BlossomHoneyFreshness
g2 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Customer Favorites
Regular price69,00 zł50g 1.380,00 zł / kg
Green Tea "Mao Jian", from Hunan
t156 - Image 1 (original order: 1.jpg)
Customer Favorites
-16%
Regular price54,00 zł Sale price 64,00 zł40g 1.350,00 zł / kg
White Tea "Golden Leaf", from Fujian

White Tea with Mandarin, from Fujian Image 1
Customer Favorites
-15%
Regular price50,00 zł Sale price 59,00 zł25g 2.000,00 zł / kg
White Tea with Mandarin, from Fujian
Yi Wu Wan Gong, 2021 – Sheng Pu-Erh Kuchen, halb unverpackt, halb im Wrapper
Elegant & brisk
For connoisseurs
-15%
Regular price204,00 zł Sale price 240,00 zł100g 2.040,00 zł / kg
Yi Wu Wan Gong, 2021
Citrus blossomGrassUmami